Pomáháme lidem zdravě bydlet

Díky více jak 20 letům praxe nabízíme odborné montáže produktů po celé ČR. Máme všechna požadovaná oprávnění k realizacím.
Našim domácím regionem je nejen Brno a okolí, Břeclav, Vyškov, Blansko, ale prakticky celý Jihomoravský kraj. Realizujeme prodej a montáž našich produktů v prakticky celé České republice.

Jsme autorizovaná obchodně-montážní firma, která dokáže zajistit dodávku i realizaci produktů a to nejen těch značek, které máme přímo v nabídce. Pokud nás oslovíte s poptávkou dokážeme zajistit i další produkty od jiných značek, výrobců, či dodavatelů, případně doporučíme alternativní řešení s větším přínosem.
Jsme od dodavatelů pravidelně školeni a u některých produktů i působíme po ČR jako školící firma. Jsou zde desítky firem, které jsme tyto produkty učili montovat, či používat. Běžně se na nás obrací projektanti, či realizační firmy s požadavkem návrhu konkrétního produktu, či vyřešení nepovedené montáže jiného dodavatele. Odborní, či soudní znalci jsou našimi partnery, se kterými také často konzultujeme jednotlivé detaily konkrétních realizací a pomáháme jim tvořit posudky.

Obracejte se na nás s požadavky, my je rádi zpracujeme a následně s Vámi zkonzultujeme. Určitě nalezneme pro Vás nejpraktičtější řešení.

Nabízíme Vám montáž pro tyto produkty

Klimatizace

Klimatizaci odborně namontujeme klasickou i speciální.

Rekuperace

Rekuperace instalujeme nejen centrální, ale i lokální.

Ventilační turbíny

Turbíny instalujeme, aby provětraly libovolný podstřešní prostor, nebo půdy.

Tubusové světlovody

Světlovody nainstalujeme, aby dobře dlouho sloužily.

Ostatní doplňky

Umíme i instalace užitečných doplňků.

PRIMA KLIMA V KAŽDÉM DOMĚ

Nebojte se na nás obracet se svými požadavky, rádi vytvoříme bezplatný
návrh vhodného řešení a vysvětlíme vše odborně a do každého detailu.

Kontaktujte nás

Firma KLIMAHAUS s.r.o. se zaměřuje na návrh, prodej a montáž  produktů, které Vám zpříjemňují život v domech, bytech či kancelářích. Jedná se o tyto produkty:

KLIMATIZACE – REKUPERACE – TUBUSOVÉ SVĚTLOVODY – VENTILAČNÍ TURBÍNY