Pomáháme lidem zdravě bydlet

Pokud uvažujete o instalaci klimatizace, pak doporučuji se řídit doporučením odborníků a projektantů na chlazení. Jen tak budete s klimatizací nadmíru spokojeni.

Můžete si  u nás nechat udělat odborný návrh vhodné klimatizace. My navrhneme typ klimatizace, její výkon a vy si pak můžete vybrat dle vzhledu z mnoha design řad.

Klasické dvoudílné klimatizace SPLIT jsou nejrozšířenějším druhem pro svoji nejvyšší účinnost a užitkovost. Tyto typy je ale nutné instalovat pouze odbornou firmou s proškolenými a certifikovanými zaměstnanci, kteří dodrží všechny postupy  požadované výrobcem a zákony.

Druhým typem jsou mobilní jednotky, ikdyž proti předchozím typům se jedná o klimatizace s méně užitkovými vlastnosti. Nicméně i ty jsou samozřejmě v některých případech při tropických teplotách k nezaplacení…Jedná se ale vždy jen o provizorní řešení, pro použití jen pár dnů v roce. Určitě při dlohodobějším použití během celého roku je vhodné volit jiný typ klimatizace.

Třetím velmi oblíbeným typem jsou klimatizace kompaktní jednodílné, Příkladem jsou klimatizace UNICO od známého italského výrobce Olimpia Splendid. Jedná se o typ klimatizace kompaktní, tzn. že vnitřní jednotka současně obsahuje i jednotku vnější. Vše je v jednom boxu, který je minimalizovaný, velmi efektivně zvukově utlumený a přitom díky minimalizaci všech komponent obsahuje prakticky to stejné jak dvoudílné klimatizace. Výhodou pak je, že na fasádě nemáte nevzhlednou venkovní jednotku.

Máme zkušenosti s klimatizacemi známých značek jako např. FUJITSU, SINCLAIR, TOSHIBA, GREE,  Olympia Splendid, a dalších… Stačí jen poslat poptávku.

Všechny uvedené typy klimatizací umíme navrhnout, doporučit a samozřejmě i nainstalovat.

Nabízíme Vám montáž pro tyto produkty

Klimatizace

Klimatizaci odborně namontujeme klasickou i speciální.

Rekuperace

Rekuperace instalujeme nejen centrální, ale i lokální.

Ventilační turbíny

Turbíny instalujeme, aby provětraly libovolný podstřešní prostor, nebo půdy.

Tubusové světlovody

Světlovody nainstalujeme, aby dobře dlouho sloužily.

Ostatní doplňky

Umíme i instalace užitečných doplňků.

PRIMA KLIMA V KAŽDÉM DOMĚ

Nebojte se na nás obracet se svými požadavky, rádi vytvoříme bezplatný
návrh vhodného řešení a vysvětlíme vše odborně a do každého detailu.

Kontaktujte nás

Firma KLIMAHAUS s.r.o. se zaměřuje na návrh, prodej a montáž  produktů, které Vám zpříjemňují život v domech, bytech či kancelářích. Jedná se o tyto produkty:

KLIMATIZACE – REKUPERACE – TUBUSOVÉ SVĚTLOVODY – VENTILAČNÍ TURBÍNY