Pomáháme lidem zdravě bydlet

Pravidelná údržba tubusových světlovodů prospěje nejen vlastnímu světlovodu, ale i Vám díky vyšší účinnosti, resp. svítivostí a také delší životnosti.
Vzhledem k tomu, že světlovod není nejlevnější prvek stavby, pokud je správně instalován, tak zaručí vysoký uživatelský komfort.

Odrazivý povrch světlovodu je citlivý na vlhkost, prach a nečistoty. Pokud do světlovodu vnikají nečistoty, vlhkost a prach, může to trvale porušit odrazivý povrch světlovodu a to může způsobit trvalé snížení účinnosti.

Je nutné pravidelně kontrolovat všechny spoje světlovodu, také se musí čistit spodní difuzér (stropní kryt), aby přenášel maximum světla.

Kontrola střešního prvku předchází pak nežádoucímu poškození či zatečení do domu.

Lidé jsou často překvapení, jak tubusový světlovod po kontrole celého systému dostal šmrnc a dokáže opět oslnit jak nový. Nenechte se okrást o výrazný podíl světla, jen pro to, že je celý systém zanešený prachem.

Nechte si od nás světlovod zkontrolovat a budete klidně spát s tím, že investované prostředky mají maximální efekt. Kontrolu světlovodu doporučuji každé dva roky. 

Nabízíme Vám servis pro tyto produkty

Servis klimatizace

Pravidelným servisem zajistíte dlouhou životnost.

Servis rekuperace

Pravidelný servis udrží vysokou účinnost.

Servis ventilačních turbín

Pravidelné prohlídky prodlouží životnost.

Servis tubusových světlovodů

Pravidelná kontrola zajistí dlouhou životnost.

Servis ostatních doplňků

PRIMA KLIMA V KAŽDÉM DOMĚ

Nebojte se na nás obracet se svými požadavky, rádi vytvoříme bezplatný
návrh vhodného řešení a vysvětlíme vše odborně a do každého detailu.

Kontaktujte nás